HİZMETLERİMİZ PDF Yazdır e-Posta

1. BAKIR KAPLAMA
Banyolarımız askı olarak hizmet vermektedir. Askılı banyolarımızda maksimum 250 cm uzunluğunda parçalar kaplanabilmektedir. Banyolarımızda istenen mikron ve kalınlıkta işlem yapılabilmektedir.
2. SATEN NİKEL KAPLAMA
Saten nikel banyolarımız askı olarak hizmet vermektedir. Her türlü zamak, alüm, demir parçalar, kaliteli bir şekilde kaplanıp ürün teslimi yapılmaktadır.
3. NİKEL KROM KAPLAMA
Firmamızda 2 adet 4 ‘er metrelik 140 cm derinliğinde nikel ve 1 adet krom banyosu bulunmaktadır. Nikel ve krom kaplama banyolarımızda istenilen kalınlıkta ve istenilen krozyon testine dayanımlı kaplama yapılabilmektedir.
 Firmamız ; Mutfak, banyo aksesuarları, masa, sandalye ve her türlü metal üzerine itinalı ve kaliteli hizmet vermektedir.
Firmamız çalışanlarının kalifiye olma durumunu, en değerli sermaye olarak görerek, bu bilinçle hareketimize devam etmekteyiz.
4. W NİKEL KAPLAMA
Firmamızda, 1 adet 4 m, 140 cm derinliğinde W nikel (krozyon) banyosu bulunmaktadır. Bu banyonun demir materyalindeki paslanmayı en iyi şekilde uygulayabilmekteyiz. İstenilen saate kadar tuz testine dayanımlı ürünlerle müşterimize hizmet sunmaktayız.
5. ALİMİNYUM KAPLAMA
Firmamız aynı zamanda bir ilke imza atarak Alüminyum üzerine nikel krom kaplama yaparak mükemmel görünümlü ve dayanımlı ürünler sunmaktadır.